Türkçe English

Anasayfa  |  Dergi Hakkında   |  Yazım ve Yayın İlkeleri  |  Makale Takip Sistemi  |  İletişim                                                                                          issn: 1307-9581
     

 

Bu Dergi DOI ve Crosscheck üyesidir

2007 yılından bu yana yılda en az dört sayı olarak internet üzerinden yayımlanan  Uluslararası Sosyal Araştırmalar Dergisi / The Journal of  International Social Researchbirçok indeks tarafından taranan ve yüzlerce yurt dışı kütüphanede kataloglanan uluslararası hakemli bir dergidir.

 

 

    ÖNCEKİ SAYILAR  ( 2007 - ....)

Uluslararası Sosyal Araştırmalar Dergisi / The Journal of International Social Research; kurulduğu 2007 yılından bu yana onlarca farklı bilim dalını ihtiva eden sosyal bilimler alanında özgün bilimsel çalışmaları yayınlamaya gayret etmektedir. Sosyal bilimler geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu nedenle dergimiz; birbirleriyle ilgisi olmayan alanlara ait makalelerin tek bir bölüm altında bulunması yerine,  (son yıllarda) yazarlara ve araştırmacılara daha yararlı olacağı düşüncesiyle disiplinlerarası ilişkiler gözetilerek alt başlıklar halinde yayınlanmaktadır. Dergimizin 2007 yılından bu yana yayınlanmış sayıları bu bölümde yer almaktadır. Ayrıca; arama bölümünden başlık, yazar veya konu girerek ilgili makalelere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 


 

Makale / Yazar / Konu

ARA

  


Adres: Kocaeli Üniversity, Department of Turkish Language and Literature, İzmit/Kocaeli/TURKEY
Telefon :+905076095206    Eposta: editor@sosyalarastirmalar.com